76. ŞUBEMİZ AÇILDI!

BURSA KEBAP EVİ’NİN 76. LEZZET NOKTASI WATERGARDEN AVM’DE

Türkiye’nin ödüllü lezzet zinciri Bursa Kebap Evi 76. şubesini Watergarden AVM’de açtı.

Bursa’nın tadına doyulmaz lezzetlerini Bursa’ya gitmeye gerek kalmadan Türkiye’nin 76 noktasına taşıyan marka, İstanbul’daki 28. şubesini İstanbul Ataşehir de bulunan Watergarden AVM’de açtı. Daha çok AVM'lerde konumlanan BKE, Watergarden AVM açılışıyla birlikte bu yılki 7. şube açılışını gerçekleştirmiş oldu. Bursa Kebap Evi’nin 2017 hedefi, 15 yeni şube açılışı gerçekleştirerek yakın gelecekte 100 şubeye ulaşmak.

Kalitede standardı yakalamak için tek bir merkezde hijyenik koşullarda üretim yapan marka İstanbul’dan Diyarbakır’a, Bodrum’dan Almanya’ya standart ürün-hizmet kalitesini misafirlerine sunuyor. BKE, tarihsel bir lezzet olan Bursa Kebabı’nı nam-ı değer iskenderi usulüne uygun olarak yemek isteyenleri ve Bursa’nın yöresel lezzetlerini özleyenleri 33 ildeki 76 şubesine bekliyor.

 

Öncelikli hedeflerinin yurt içinde 100 şubeye ulaşmak olduğunu ve hedeflerine giderek yaklaştıklarını belirten Bursa Kebap Evi Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı, tarihi lezzet odaklı karlı ve eğlenceli bir iş konsepti sunduklarını ifade etti. Helvacı, amaçlarının Bursa Kebap Evi’ni bir dünya markası yapmak olduğunu dile getirerek bu yolda emin adımlarla ilerlediklerini sözlerine ekledi.