70. ŞUBEMİZ AÇILDI!

LEZZET ÖDÜLLÜ BURSA KEBAP EVİ,

PLUS KONSEPTİYLE BAHÇEŞEHİR 3. CADDE’DE

 

Üstün Lezzet Ödüllü tek İskender markası olan Bursa Kebap Evi 70. şubesini Bahçeşehir 3. Cadde de açtı.

Bursa'nın meşhur kebabı İskender’i lezzet ve kalite standardından ödün vermeden tüm Türkiye’ye ve dünyaya tanıtan Bursa Kebap Evi, plus konseptiyle Bahçeşehir 3. Cadde hizmet vermeye başladı. Yepyeni konseptiyle dikkat çeken marka efsane tatlarıyla Bahçeşehir’in kalbinde lezzet severlerle buluşuyor.

Geleneksel İskender restorancılığında ezber bozan BKE, Türkiye’de 32 il 70 şubesiyle hizmet veriyor. Bursa lezzetlerini 70 şubelik dev bir markaya dönüştüren Bursa Kebap Evi, 100 şube hedefine emin adımlarla ilerliyor. 2017 yılında yurt içinde ve yurt dışında 15’er şube olmak üzere toplam 30 şube açmayı hedefliyor. Denizli Çamlık Caddesi, Edirne Erasta AVM, Elazığ Forum AVM, Erzurum MNG AVM ve Adıyaman AVM ‘de gerçek İskender ile tanışacak.

Bursa Kebap Evi ilk yurt dışı şubesini master franchise olarak Almanya - Saarbrücken kentinde açmasının ardından Avrupa da yeni şubeler açmaya devam edecek. Diğer bir taraftan Dubai merkezli Orta Doğu'da şubeleşme süreci de hızlanacak.

 

Michelin yıldızlı şeflerden ödüllü lezzet:

Geçtiğimiz Haziran ayında merkezi Brüksel’de bulunan Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü (iTQi) tarafından, mükemmel tat ve kalitedeki yiyecek ve içeceklere verilen “Üstün Lezzet Ödülü”ne (Superior Taste Award) layık görülen Bursa Kebap Evi, lezzette kalitenin tek damgası olarak kabul edilen bu ödülü alan tek iskender markası oldu.