Bayim Olur Musun? 14. Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı

Bursa Kebap Evi “Bayim Olur Musun” Dedi

Türkiye’nin franchising alanındaki ilk ve tek fuarı olan “Bayim Olur Musun”a katılan Bursa Kebap Evi, girişimcilerden büyük ilgi gördü. Kendi işinin sahibi olmak isteyenlere tarihi lezzetlere odaklı bir yatırım fırsatı sunan Bursa Kebap Evi,  girişimcileri fuardaki standında ağırlayarak, franchise taleplerini aldı.

Gördükleri yoğun ilgiden memnun olduklarını dile getiren Helvacı Grup Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı, “Sektörün nabzını tutan fuarda yurtiçi ve yurtdışından girişimciler ile bayilik görüşmeleri gerçekleştirdik; yeni anlaşmalara imza attık. 6 yıl gibi kısa bir sürede, 31 ilde 70 şube açtık öncelikli hedefimiz 100 şubeye ulaşmak. Fuarda özellikle Ortadoğu ülkelerinden yoğun ilgi gördük. Bu nedenle 14-15 Kasım’da da Dubai’de yapılacak olan “The Global Franchise Market”e katılacağız” dedi.

Bursa'nın meşhur kebabı İskender’i lezzet ve kalite standardından ödün vermeden tüm Türkiye’ye ve dünyaya tanıtmak amacı ile hayat geçen Bursa Kebap Evi, 13-16 Ekim 2016 tarihleri arasında 14. kez kapılarını açan “Bayim olur musun” Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’na katıldı. Türkiye'nin en hızlı büyüyen döner restoran zinciri olan Bursa Kebap Evi, fuarda yurtiçi ve yurtdışından gelen girişimcilerden büyük ilgi gördü. Kendi işinin sahibi olmak isteyenlere tarihi lezzetlere odaklı bir yatırım fırsatı sunan Bursa Kebap Evi,  girişimcileri fuardaki standında ağırlayarak, franchise taleplerini aldı. 

Sektörün nabzını tutan fuarda girişimcilerden büyük ilgi görmenin memnuniyeti içinde olduklarını ifade eden Helvacı Grup Yönetim Kurulu Başkanı M. Cem Helvacı, “Fuarda bayilik görüşmeleri gerçekleştirdik; yeni anlaşmalara imza attık. Daha çok AVM'lerde yer alan markayız. Kalitede standardı yakalamak için tek bir merkezde hijyenik koşullarda üretim yapıyoruz. Lezzet ve et kalitesi konusunda iddialıyız. Tüm bu özelliklerimiz ile sektörde rekabet avantajı yakalıyoruz. Marka çatımız altında bugün yaklaşık 1200 kişiye istihdam sağlıyoruz. Özellikle yurtiçi ve yurtdışı pazarda hızla büyüyoruz. 6 yıl gibi kısa bir sürede, 31 il ve Almanya’da 70 şube açtık. Şu an öncelikli hedefimiz 100 şubeye ulaşmak. Görünen o ki, yakın zamanda bu hedefimize de ulaşacağız” dedi.  

Bursa Kebap Evi, lezzet ve kalitedeki iddiasını fuar boyunca karavanından ücretsiz döner ikram ederek de misafirlere gösterdi.

Sırada Dubai var

2015 yılında Almanya'da bir girişimciyle 7 şubelik bir master franchise anlaşması yapan ve ilk yurtdışı şubesini Almanya'nın SAAR-BRÜCKEN kentinde açan Bursa Kebap Evi’nin hedefinde Ortadoğu ve Körfez Ülkeleri var. 14-15 Kasım 2016 tarihinde Dubai’de yapılacak olan “The Global Franchise Market”e de katılacak olan Bursa Kebap Evi, Türk markalarının Ortadoğu’ya açılan kapısı olarak değerlendirilen fuarda Ortadoğu'lu yatırımcılar ile buluşturacak. Helvacı Grup’un amacı Bursa Kebap Evi’ni efsane döneri ile bir dünya markası yapmak.